Výkony našich sportovců

Naši členové se účastní velké řady sportovních soutěží v ČR i zahraničí a dosahují skvělých výsledků! Piloti ze Zbraslavic jsou také členy reprezentačního týmu ČR.

Pořadí Aeroklubu Zbraslavice v Celostátní plachtařské soutěži

Pořadí Aeroklubu Zbraslavice v Celostátní plachtařské soutěži

Rok Pořadí ČR Pořadí ČR + INT
2006 4 4
2007 1 2
2008 2 1
2009 1 1
2010 1 1
2011 2 2
2012 2 2
2013 1 1
2014 1 1

Výkony našich plachtařů on-line můžete sledovat v průběhu sezony na serveru CPSka:

Členové Aeroklubu Zbraslavice v reprezentačním týmu ČR

Členové Aeroklubu Zbraslavice v reprezentačním týmu ČR


ALENA NETUŠILOVÁ

Mistryně světa - WWGC 2003, 4.místo - WWGC 2003 a 2009, 5.místo PMČRj 2006, 3. místo PMČR 2010, 3. místo Pribina Sailplane Grand Prix 2010, 3. místo Mistrovství světa žen 2011 (WWGC 2011)


MARTIN HŘIVNA

Vicemistr republiky 2007, Druhý vicemistr evropy - EGC 2007, Vicemistr regionů ČR - 2008, Vícemistr světa 2010


TOMÁŠ RENDLA

Mistr republiky, 4. místo - WGC 2006


JAROSLAV TOMAŇA

2x Vicemistr ČR, 4. místo - EGC 2005, Armádní Mistr a Vicemistr světa


PETR TICHÝ

Mistr republiky 2013, Vicemistr republiky 2005 a 2010, 4.místo - PMČR 2006, 8. místo - EGC 2007, 8. místo - WGC 2010


Výkony a účast v soutěžích - rok 2013

AZ Cup, Zbraslavice, 18.-27.4.2013

Kombinovaná třída
  • Martin Hřivna, 1. místo
  • Jaroslav Tomaňa, 2. místo
  • Tomáš Rendla, 5. místo
  • Alena Netušilová, 6. místo
  • Richard Jensen, 14. místo

Klubová třída
  • Jan Horák, 6. místo
  • Jakub Kmošek, 7. místo
  • Jiří Pajer, 8. místo
  • Petr Stárek, 32. místo
  • Tomáš Jung , 41. místo
  • Rudolf Jung, 45. místo
  • Jiří hodan, 52. místo

Plachtařské mistrovství ČR, Vysoké Mýto, 12.-24.8.2013

Kombinovaná třída
  • Petr Tichý, 1. místo
  • Alena Netušilová, 3. místo
  • Martin Hřivna, 8. místo
  • Tomáš Rendla, 13. místo

Klubová třída
  • Jan Horák, 6. místo

Plachtařské mistrovství ČR juniorů, Hodkovice, 7.-20.7.2013

Junior
  • Tomáš Zámečník, 15. místo

17th FAI European Gliding Championship, Ostrow Wielkopolski, Poland, 5.-20.7.2013

Double Seater 20m
  • Tomáš Rendla + Luďek Kluger, 7. místo

Plachtařské mistrovství regionů ČR, Zbraslavice, 18.-27.4.2013

Klubová třída
  • Richard Jensen, 2. místo
  • Jan Horák, 3. místo
  • Jiří Pajer, 6. místo
  • Petr Fousek, 36. místo

Touzim Cup Euregio Egrensis 2013, Toužim, Česká republika, 5.-13.7.2013

15-meter class
  • Tomáš Jung, 7. místo

7th FAI World Gliding Championships, Issoudun, France, 29.6.-13.7.2013

15-meter class
  • Alena Netušilová, 11. místo

Výkony a účast v soutěžích - rok 2012

WGC 2012, Uwalde, Texas, 5.8.2012-18.8.2012

volná, 18 m, 15 m
  • Tomáš Rendla, volná třída, 14. místo
  • Alena Netušilová, 15 m třída, 19. místo
  • Petr Tichý, 18 m třída, 20. místo

WGC 2012, Adolfo Gonzales Chaves, Argentina, 6.1.2013-19.1.2013

klub, standard, světová
  • Jaroslav Tomaňa, třída standard, 8. místo

PMCR 2012, Partizánské, Slovensko, 27.5.2012-10.6.2012

klub, 15m, volná
  • Jan Horák, třída klub, 19. místo
  • Jaroslav Tomaňa, 15 m třída, 2. místo
  • Bronislav Smatana, 15 m třída, 4. místo
  • Alena Netušilová, volná třída, 4. místo
  • Tomáš Rendla, volná třída, 9. místo
  • Martin Hřivna, volná třída, 12. místo
  • Petr Stárek, volná třída, 13. místo

PMRg 2012, Hosín, Česká republika, 29.7.2012-10.8.2012

klub, kombinovaná
  • Martin Hřivna, kombinovaná třída, 6. místo
  • Jaroslav Potmešil, kombinovaná třída, 20. místo
  • Jan Horák, třída klub, 1. místo
  • Václav Kunášek, třída klub, 46. místo

AZ CUP 2012, Zbraslavice, Česká republika, 14.4.2012-22.4.2012

klub, kombinovaná
  • Martin Hřivna, kombinovaná třída, 1. místo
  • Petr Stárek, kombinovaná třída, 3. místo
  • Richard Jensen, kombinovaná třída, 8. místo
  • Alena Netušilová, kombinovaná třída, 11. místo
  • Jan Horák, třída klub, 3. místo
  • Jakub Kmošek, třída klub, 7. místo
  • Václav Kunášek, třída klub, 13. místo
  • Tomáš Jung, třída klub, 22. místo
  • Jiří Pajer, třída klub, 27. místo
  • Tomáš Zámecník, třída klub, 29. místo
  • Jiří Hodan, třída klub 41. místo

FL 2012, Frýdlant nad Ostravicí, Česká republika, 5.7.2012-14.7.2012

kombinovaná
  • Jan Horák, kombinovaná, 4. místo

Pribina Cup 2012, Nitra, Slovensko, 7.4.2012-14.4.2012

klub, 15 m třída, volná třída, 20 m třída
  • Bronislav Smatana, 15 m třída, 4. místo

FCC 2012, Prievidza, Slovensko, 15.4.2012-27.4.2012

klub, 15 m třída, volná třída
  • Tomáš Rendla, volná třída, 16. místo

Výkony a účast v soutěžích - rok 2011

AZ CUP 2011, Zbraslavice, Česká republika, 16.4.2012-24.4.2012

klub, kombinovaná
  • Jaroslav Tomaňa, kombinovaná třída, 1. místo
  • Alena Netušilová, kombinovaná třída, 2. místo
  • Martin Hřivna, kombinovaná třída, 3. místo
  • Ivo Burda, kombinovaná třída, 10. místo
  • Jan Horák, třída klub, 3. místo
  • Petr Stárek, třída klub, 6. místo
  • Richard Jensen, třída klub, 9. místo
  • Jakub Kmošek, třída klub, 11. místo
  • Jiří Pajer, třída klub, 20. místo
  • Václav Kunášek, třída klub, 22. místo
  • Tomáš Jung, třída klub 36. místo
  • Jiří Hodan, třída klub 42. místo

EGC 2011, Pociunai, Litva, 31.7.2011-13.8.2011

volná, 18 m, 15 m
  • Tomáš Rendla, volná třída, 13. místo
  • Jaroslav Tomaňa, 18 m třída, 17. místo
  • Petr Tichý, 15 m třída, 7. místo
  • Martin Hřivna, 15 m třída, 22. místo

WWGC 2011, Arboga, Sweden, 11.6.2011-26.6.2011

standard, klub, 15 m
  • Alena Netušilová, 15 m třída, 3. místo

Pribina Cup 2011, Nitra, Slovensko, 22.4.2011-30.4.2011

klub, 15 m třída, volná třída, 20 m třída
  • Bronislav Smatana, 15 m třída, 13. místo

PMČRj 2011, Vysoké Mýto, Česká republika, 10.7.2011-23.7.2011

klub
  • Václav Kunášek, klub, 8. místo

PMCR 2011, Zbraslavice, Česká republika, 15.5.2011-28.5.2011

klub, 15m, volná
  • Jan Horák, třída klub, 11. místo
  • Petr Stárek, třída klub, 24. místo
  • Petr Tichý, 15 m třída, 1. místo
  • Bronislav Smatana, 15 m třída, 4. místo
  • Martin Hřivna, 15 m třída, 10. místo
  • Jaroslav Tomaňa, volná třída, 1. místo
  • Alena Netušilová, volná třída, 3. místo
  • Tomáš Rendla, volná třída, 5. místo

Ranský pohár 2011, Raná, Česká republika, 30.7.2011-7.8.2011

klub
  • Jakub Kmošek, klub, 1. místo

GP final 2011, Wasserkuppe, Německo, 23.7.2011- 31.7.2011

15 m
  • Alena Netušilová, 15 m třída, 16. místo

PMRg 2011, Jihlava, Česká republika, 31.7.2012- 12.8.2012

klub, kombinovaná
  • Ivo Burda, kombinovaná třída, 21. místo

Výkony a účast v soutěžích - rok 2010

AZ CUP 2010, Zbraslavice, Česká republika, 18.4.2010-26.4.2010

klub, kombinovaná
  • Martin Hřivna, kombinovaná třída, 1. místo
  • Jaroslav Tomaňa, kombinovaná třída, 2. místo
  • Alena Netušilová, kombinovaná třída, 3. místo
  • Petr Stárek, kombinovaná třída, 9. místo
  • Richard Jensen, třída klub, 3. místo
  • Michal Dvořák, třída klub,10. místo
  • Jan Horák, třída klub, 13. místo
  • Tomáš Jung, třída klub, 28. místo
  • Václav Kunášek, třída klub 29. místo
  • Václav Zeman, třída klub 30. místo

Ranský pohár 2010, Raná, Česká republika, 31.7.2010-8.8.2010

klub
  • Jakub Kmošek, klub, 4. místo

PMČRd 2010, Ústí nad Orlicí, Česká republika, 1.8.2010-15.8.2010

Kombinovaná
  • Tomáš Jung, Ondřej Jung, kombinovaná třída, 12. místo

PMRg 2010, Moravská Třebová, Česká republika, 18.7.2010-31.7.2010

klub, kombinovaná
  • Michal Dvořák, třída klub, 9. místo

PMCR 2010, Plasy, Česká republika, 23.5.2010-4.6.2010

klub, 15m, volná
  • Jan Horák, třída klub, 13. místo
  • Michal Dvořák, třída klub, 34. místo
  • Petr Tichý, 15 m třída, 2. místo
  • Jaroslav Tomaňa, 15 m třída, 5. místo
  • Petr Stárek, 15 m třída, 13. místo
  • Alena Netušilová, volná třída, 3. místo
  • Martin Hřivna, volná třída, 8. místo
  • Tomáš Rendla, volná třída, 17. místo

WGC 2010, Prievidza, Slovensko, 3.7.2010-18.7.2010

klub, standard, světová
  • Martin Hřivna, světová třída, 2. místo

WGC 2010, Szeged, Maďarsko, 20.7.2010-7.8.2010

volná, 18 m, 15 m
  • Petr Tichý, 15 m třída, 8. místo
  • Jaroslav Tomaňa, 15 m třída, 9. místo
  • Tomáš Rendla, volná třída, 12. místo

PMČRj 2010, Zbraslavice, Česká republika, 1.8.2010-14.8.2010

klub
  • Václav Kunášek, klub, 16. místo
  • Tomáš Zámečník, klub, 23. místo

SGP 2010, Nitra, Slovensko, 12.9.2010-19.9.2010

18 m
  • Alena Netušilová, 18 m třída, 3. místo
  • Tomáš Rendla, 18 m třída, 12. místo

Výkony a účast v soutěžích - rok 2009

PMCR 2009, Partizánske, Slovensko, 24.5.2009- 5.6.2009

klub, 15m, volná
  • Jan Horák, třída klub, 6. místo
  • Jaroslav Tomaňa, 15 m třída, 6. místo
  • Petr Tichý, 15 m třída, 9. místo
  • Petr Stárek, 15 m třída, 11. místo
  • Bronislav Smatana, 15 m třída, 19. místo
  • Martin Hřivna, volná třída, 3. místo
  • Alena Netušilová, volná třída, 4. místo
  • Tomáš Rendla, volná třída, 8. místo

GGP 2009, Mladá Boleslav, Česká republika, 8.7.2009-18.7.2009

klub
  • Jan Horák, třída klub, 1. místo

AZ CUP 2009, Zbraslavice, Česká republika, 18.4.2009-26.4.2009

klub, kombinovaná
  • Martin Hřivna, kombinovaná třída, 1. místo
  • Alena Netušilová, kombinovaná třída, 2. místo
  • Martin Skala, kombinovaná třída, 3. místo
  • Tomáš Kovařík, kombinovaná třída, 7. místo
  • Tomáš Sedláček, kombinovaná třída, 8. místo
  • Petr Stárek, kombinovaná třída, 9. místo
  • Jaroslav Potměšil, kombinovaná třída, 11. místo
  • Michal Dvořák, třída klub, 5. místo
  • Jakub Kmošek, třída klub, 6. místo
  • Richard Jensen, třída klub, 9. místo
  • Tomáš Jung, třída klub, 11. místo

JWGC2009, Räyskälä, Finsko, 21.6.2009-4.7.2009

standard, klub
  • Martin Skala, třída standard, 20. místo

EGC2009 flaps, Nitra, Slovensko

volná, 18 m, 15 m
  • Tomáš Rendla, volná třída, 10. místo
  • Petr Tichý, 15 m třída, 6. místo

PMČRd 2009, Frýdlant nad Ostravicí, Česká republika, 12.7.2009-24.7.2009

20 m
  • Tomáš Jung-Ondřej Jung, 20 m třída, 16. místo

PMRg 2009, Vysoké Mýto, Česká republika, 26.7.2009-7.8.2009

klub, kombinovaná
  • Michal Dvořák, třída klub, 7. místo
  • Tomáš Sedláček, kombinovaná třída, 11. místo

WWGC 2009, Szeged, Maďarsko, 26.7.2009-8.8.2009

Club, standard, 15 m
  • Alena Netušilová, 15 m třída, 4. místo

EGC 2009, Pociunai, Litva, 22.7.2009-9.8.2009

Klub, 20 m, standard, světová
  • Martin Hřivna, klubová třída, 12. Místo

Pribina Cup 2009, Nitra, Slovensko, 10.4.2009-19.4.2009

klub, 15 m třída, volná třída, 20 m třída
  • Bronislav Smatana, 15 m třída, 43. místo

Výkony a účast v soutěžích - rok 2008

WGC 2008, Lüsse-Berlin, Německo, 2.8.2008-16.8.2008

volná, 18 m, 15 m
  • Tomáš Rendla, volná třída, 36. místo
  • Alena Netušilová, volná třída, 19. místo
  • Petr Tichý, 15 m třída, 25. místo

WGC 2008, Rieti, Itálie, 6.7.2008- 20.7.2008

klub, standard, světová
  • Jaroslav Tomaňa, třída standard, 12. místo

PMCR 2008, Moravská Třebová, Česká republika, 25.5.2008-6.6.2008

klub, kombinovaná
  • Martin Skala, třída klub, 11. místo
  • Martin Hřivna, třída klub, 19. místo
  • Jaroslav Tomaňa, kombinovaná třída, 2. místo
  • Tomáš Rendla, kombinovaná třída, 5. místo
  • Bronislav Smatana, kombinovaná třída, 7. místo
  • Tomáš Sedláček, kombinovaná třída, 20. místo

PMRg 2008, Zbraslavice, Česká republika, 27.7.2008-9.8.2008

klub, kombinovaná
  • Martin Skala, třída klub, 6. místo
  • Jan Horák, třída klub, 9. místo
  • Jakub Kmošek, třída klub, 14. místo
  • Josef Sedláček, třída klub, 38. místo
  • Tomáš Jung, třída klub, 54. místo
  • Martin Hřivna, kombinovaná třída, 2. místo
  • Petr Stárek, kombinovaná třída, 14. místo
  • Richard Jensen, kombinovaná třída, 16. místo
  • Tomáš Sedláček, kombinovaná třída, 18. místo
  • Ivo Burda, kombinovaná třída, 23. místo
  • Tomáš Kovařík, kombinovaná třída, 24. místo

PMČRj 2008, Dvůr Králové nad Labem, Česká republika, 13.7.2008-25.7.2008

klub
  • Michal Dvořák, třída klub, 16. místo

GGP 2008, Mladá Boleslav, Česká republika, 16.8.2008-23.8.2008

klub
  • Jan Horák, třída klub, 1. místo

Pribina Cup 2008, Nitra, Slovensko, 21.3.2008-30.3.2008

klub, 15 m třída, volná třída, 20 m třída
  • Bronislav Smatana, 15 m třída, 12. místo

Výkony a účast v soutěžích - rok 2007

EGC2007, Issoudun, Francie, 6.8.2007-19.8.2007

volná, 18 m, 15 m
  • Tomáš Rendla, volná třída, 18. místo
  • Petr Tichý, 15 m třída, 8. místo

EGC 2007, Pociunai, Litva, 28.7.2007-12.8.2007

Klub, 20 m, standard
  • Martin Hřivna, 20 m třída, 3. místo
  • Jaroslav Tomaňa, třída standard, 17. místo

PMCR 2007, Šumperk, Česká republika, 20.5.2007-2.6.2007

klub, kombinovaná
  • Martin Hřivna, třída klub, 2. místo
  • Tomáš Rendla, kombinovaná třída, 1. místo
  • Jaroslav Tomaňa, kombinovaná třída, 2. místo
  • Bronislav Smatana, kombinovaná třída, 8. místo
  • Tomáš Sedláček, kombinovaná třída, 20. místo

PMRg 2007, Vysoké Mýto, Česká republika, 5.8.2007-18.8.2007

klub, kombinovaná
  • Jan Horák, třída klub, 4. místo
  • Richard Jensen, třída klub, 11. místo
  • Jakub Kmošek, třída klub, 15. místo
  • Michal Dvořák, třída klub, 17. místo
  • Tomáš Sedláček, kombinovaná třída, 7. místo
  • Ivo Burda, kombinovaná třída, 8. místo

PMČRj 2007, Jindřichův Hradec, Česká republika, 8.7.2007-21.7.2007

kombinovaná
  • Martin Skala, kombinovaná třída, 6. místo
  • Michal Dvořák, kombinovaná třída, 15. místo

Pribina Cup 2007, Nitra, Slovensko, 6.4.2007-15.4.2007

klub, 15 m třída, volná třída, 20 m třída
  • Bronislav Smatana, 15 m třída, 14. místo

Výkony a účast v soutěžích - rok 2006

WGC 2006, Eskilstuna, Sweden, 4.6.2006-17.6.2006

volná, 18 m, 15 m
  • Tomáš Rendla, volná třída, 4. místo
  • Alena Netušilová, 15 m třída, 12. místo

WGC 2006, Vinon sur Verdon, Francie, 14.7.2006-30.7.2006

klub, světová
  • Jaroslav Tomaňa, klubová třída, 9. místo

PMČR 2006, Moravská Třebová, Česká republika, 6.8.2006-19.8.2006

klub, kombinovaná
  • Bronislav Smatana, kombinovaná třída, 3. místo
  • Alena Netušilová, kombinovaná třída, 5. místo
  • Martin Hřivna, kombinovaná třída, 6. místo
  • Petr Stárek, kombinovaná třída, 10. místo
  • Tomáš Rendla, kombinovaná třída, 27. místo
  • Petr Tichý, klubová třída, 4. místo
  • Martin Skala, klubová třída, 18. místo

PMRg 2006, Jihlava, Česká republika, 14.5.2006-27.5.2006

klub, kombinovaná
  • Martin Hřivna, kombinovaná třída, 1. místo
  • Ivo Burda, kombinovaná třída, 7. místo
  • Jakub Kmošek, klubová třída, 27. místo

PMČRj 2006, Vysoké Mýto, Česká republika, 23.7.2006-5.8.2006

kombinovaná
  • Martin Skala, kombinovaná třída, 5. místo
  • Michal Dvořák, kombinovaná třída, 18. místo
  • Ondřej Skala, kombinovaná třída, 27. místo

PMSR 2006, Prievidza, Slovensko

volná
  • Martin Hřivna, volná třída, 8. místo
  • Bronislav Smatana, volná třída, 10. místo

Pribina Cup 2006, Nitra, Slovensko, 14.4.2006-24.4.2006

klub, 15 m třída, volná třída, 20 m třída
  • Alena Netušilová, 15 m třída, 9. místo

Fatra Glide 2006, Martin, Slovensko, 29.4.2006-8.5.2006

kombinovaná, klub
  • Bronislav Smatana, kombinovaná třída, 6. místo
  • Jan Horák, klubová třída, 2. místo
  • Jakub Kmošek, klubová třída, 25. místo

Výkony a účast v soutěžích - rok 2005

WWGC 2005, Klix, Německo, 26.7.2009-8.8.2009

klub, standard, 15 m
  • Alena Netušilová, 15 m třída, 4. místo

EGC 2005, Rayskala, Finland, 31.7.2011-13.8.2011

volná, 18 m, 15 m
  • Tomáš Rendla, volná třída, 6. místo

EGC 2005, Nitra, Slovensko, 31.7.2011-13.8.2011

klub, standard
  • Jaroslav Tomaňa, klubová třída, 4. místo

PMČR 2005, Křižanov, Česká republika, 22.5.2005-4.6.2005

kombinovaná, klub
  • Bronislav Smatana, kombinovaná třída, 3. místo
  • Tomáš Rendla, kombinovaná třída, 10. místo
  • Petr Stárek, kombinovaná třída, 18. místo
  • Andrea Benšová, kombinovaná třída, 21. místo
  • Petr Tichý, klubová třída, 2. místo
  • Martin Hřivna, klubová třída, 7. místo

PMRg 2005, Moravská Třebová, Česká republika, 31.7.2005-13.8.2005

kombinovaná, klub
  • Martin Hřivna, kombinovaná třída, 1. místo
  • Ivo Burda, kombinovaná třída, 12. místo

Fatra Glide 2005, Martin, Slovensko

Kombinovaná, klub
  • Bronislav Smatana, kombinovaná třída, 12. místo
  • Jan Horák, klubová třída, 4. místo
  • Jakub Kmošek, klubová třída, 16. místo

Výkony a účast v soutěžích - rok 2004

WGC 2004, Elverum / Starnoen, Norsko, 31.7.2011-13.8.2011

klub
  • Jaroslav Tomaňa, klubová třída, 30. místo

EGC 2004, Pociunai, Litva, 31.7.2011-13.8.2011

15 m, standard
  • Tomáš Rendla, 15 m třída, 12. místo
  • Alena Netušilová, 15 m třída, 13. místo
  • Petr Tichý, třída standard, 10. místo

PMČR 2004, Zbraslavice, Česká republika, 22.5.2005-4.6.2005

kombinovaná, klub
  • Tomáš Rendla, kombinovaná třída, 5. místo
  • Petr Stárek, kombinovaná třída, 13. místo
  • Richard Jensen, kombinovaná třída, 15. místo
  • Martin Hřivna, kombinovaná třída, 17. místo
  • Bronislav Smatana, kombinovaná třída, 18. místo
  • Alena Netušilová, kombinovaná třída, 23. místo

PMRg 2004, Hosín, Česká republika, 25.7.2004-7.8.2004

kombinovaná, klub
  • Martin Hřivna, kombinovaná třída, 1. místo
  • Jaroslav Potměšil, kombinovaná třída, 2. místo
  • Tomáš Sedláček, kombinovaná třída, 4. místo
  • Ivo Burda, kombinovaná třída, 7. místo
  • Andrea Benšová, klubová třída, 16. místo

Pribina Cup 2004, Nitra, Slovensko, 14.4.2006-24.4.2006

klub, 15 m třída, volná třída, 20 m třída
  • Bronislav Smatana, volná třída, 37. místo

Barron Hilton Cup 2004

European section - Standardní třída
  • Petr Stárek, 1. místo

Výkony a účast v soutěžích - rok 2003

WWGC 2003, Jihlava, Česká republika, 26.7.2009-8.8.2009

klub, standard, 15 m
  • Alena Netušilová, 15 m třída, 1. místo

WGC 2003, Lešno, Polsko, 31.7.2011- 13.8.2011

standard
  • Tomáš Rendla, třída standard, 23. místo

JWGC 2003, Nitra, Slovensko, 21.6.2009-4.7.2009

klub
  • Martin Hřivna, klubová třída, 11. místo

PMČR 2003, Křižanov, Česká republika, 17.8.2003-30.8.2003

kombinovaná, klub
  • Tomáš Rendla, kombinovaná třída, 4. místo
  • Alena Netušilová, kombinovaná třída, 6. místo
  • Bronislav Smatana, kombinovaná třída, 11. místo
  • Jaroslav Potměšil, kombinovaná třída, 19. místo
  • Tomáš Sedláček, kombinovaná třída, 25. místo
  • Jaroslav Tomaňa, klubová třída, 2. místo
  • Petr Tichý, klubová třída, 8. místo
  • Petr Stárek, klubová třída, 18. místo
  • Richard Jensen, klubová třída, 21. místo

Výkony a účast v soutěžích - rok 2002

EGC 2002, Beckescsaba, Maďarsko, 31.7.2011-13.8.2011

15 m, standard
  • Alena Netušilová, 15 m třída, 13. místo

Výkony a účast v soutěžích - rok 2001

JWGC 2001, Issodun, Francie, 21.6.2009-4.7.2009

standard
  • Martin Hřivna, třída standard, 25. místo

Výkony a účast v soutěžích - rok 2000

EGC 2000, Lusse, Německo, 31.7.2011-13.8.2011

15 m, standard
  • Alena Netušilová, 15 m třída, 18. místo
  • Tomáš Rendla, 15 m třída, 36. místo
  • Jaroslav Tomaňa, třída standard, 42. místo

WWGC 2000, Lešno, Polsko, 31.7.2011-13.8.2011

15 m
  • Alena Netušilová, 15 m třída, 12. místo

Výkony a účast v soutěžích - rok 1999

WGC 1999, Lešno, Polsko, 31.7.2011-13.8.2011

15 m
  • Tomáš Rendla, 15 m třída, 39. místo

JWGC 1999, Terlet, Nizozemí, 21.6.2009-4.7.2009

klub
  • Jaroslav Tomaňa, klubová třída, 14. místo
  • Martin Hřivna, klubová třída, 29. místo

Výkony a účast v soutěžích - do roku 1999

Starší sezóny se dohledávají špatně, ale pracujeme na tom intenzivně!

Držitelé odznaků FAI

Držitelé odznaků FAI


Seznam výkonostních tříd FAI (Fédération Aéronautique Internationale) a držitelů odznaků FAI ve Zbraslavicích najdete v samostatném článku:
http://www.aeroklub-zbraslavice.cz/cz/aeroklub-zbraslavice/drzitele-odznaku-fai



Za dlouhodobý přínos leteckému sportu je Aeroklub Zbraslavice jako jeden z mála světových aeroklubů držitelem DIPLOME D´HONNEUR Mezinárodní federace leteckých sportů FAI.

Instagram