Letecký ples Zbraslavice 2013

Otevíráme

Návštěvníkům se brány sálu otevřou v 19.45 a zábava bude pokračovat zhruba do 1.30.

Tombola

Poukazy na vyhlídkové lety, sladkosti i šunka od kosti. Tolik věcí pohromadě se jen tak nevidí! Děkujeme našim partnerům

Překvapení

Pst! To by pak nebylo překvapení.

Vyhlášení

Kdo se bude honosit titulem chrt roku, hovnocucař, vlekař, plachtař, akrobat... Hlasujte v anketě!

...a možná přijde i kouzelník

Vítejte na stránkách Leteckého plesu Aeroklubu Zbraslavice

Velmi náš těší, že vás hlubiny internetu zavály až na stránky Leteckého plesu, ať už jste pravidelný návštěvník nebo účast teprve zvažujete. Pokusíme se vám zde shromáždit informace, které by se mohly během zimní cesty do Zbraslavic hodit.

Facebook: Přihašte se k akci na populární síti a pozvěte přátele. Více

Přílety: Na ples se dá v případě vhodného počasí přiletět. Domluvte si možnost hangárování/kotvení.

Parkování: V bezprostředním okolí Sokolovny není dostatek parkovacích míst. Pokud se na vás nedostane, nechte miáčka na letišti, na náměstí nebo pod hotelem Svatý Hubert.

Akce Pořádáme spousty leteckých a společenských akcí na kterých nesmíte chybět! Více

Rezervace
Stoly: Šárka Přenosilová - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Ubytování: Monika Mezerová - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Přemýšlejte: Alkohol za volant nepatří. Zajistěte si možnosti přespání. Více

Bankomat: Ve Zbraslavicích není k dispozici bankomat, hotovost si zajistěte cestou.

Fanklub: Staňte se fanoušky našeho aeroklubu a máte správné informace z první ruky. Více

Vstupenky se prodávají přímo na místě u vstupu. Cena je 150 Kč.

Kde to je?

Ples se tradičně koná v místní Sokolovně. Tu najdete na hlavní silnici nedaleko nádraží a hotelu Svatý Hubert. Do navigací naklikejte adresu Zbraslavice 231.